Knižní instagram a jiné záležitosti

Je to už docela doba, kdy jsem v nějakém článku psala, jak ráda bych se zařadila mezi bookstagramery. Možná někdy na začátku prázdnin a poté jsem si říkala, jak to v září pořádně odpálím. Haha, je začátek listopadu a já se konečně odhodlala.

Sama nevím, jestli je to moudrá volba, ale tak zkusit se má všechno. A já tohle ráda risknu. Přijdou chvíle, kdy určitě nebudu tak aktivní, jako jindy, ale když se na to tak kouknu, přicházejí docela líné měsíce a já stejnak trávím na instagramu víc než dost času.

Můžete mne najít pod uživatelským jménem @vzajetiknih, jaké to překvapení, a určitě budu ráda za každého sledujícího. Hádám, že začátky budou pěkně těžké, ale to tak bývá.

Stále se tu peskuji za svojí neaktivitu, jak v psaní na blog, tak ve čtení. Od té doby, co jsem začala opět brigádničit, jsem bez jediné volné chvilky. Především proto, že se snažím tento rok už škole opravdu věnovat. Tady se trošku zasmějeme, neboť i já vím, že mi to dlouho nevydrží.

Ovšem rozečetla jsem Svíce dohořívají a znovu knihu rychle odložila, protože to není zrovna to, na co bych měla chuť. Dále jsem přečetla pár dalších kapitol z Než jsem tě poznala, zatím jsem ohledně téhle love story rozpačitá – nechytla mne tak, jak jsem čekala. Předposlední tu mám Tichou modlitbu, zatím mě vážně baví. A nakonec jednu nádheru, kterou jsem čapla v knihovně jen co mi vnikla do zorného pole. Komiksová Kytice od Českého Grimma – neskutečný kousek!

Teď možná vypadám zvláštně.. tolik rozečtených knih, ale hold jsem děsná náladovka. Každopádně alespoň pár slov k tomu, že se sice flákám ale i neflákám. Možná krátký a nezajímavý článek, někdy to je však potřeba.

Mimochodem.. ten podzim je tento rok opravdu nádherný.


2 komentáře: „Knižní instagram a jiné záležitosti

  1. Já jsem opravdu ráda, že sis bookstagram založila! Tvé fotky v článcích se mi strašně moc líbí a budu tedy doufat, že jich nemálo budeš přidávat také na insta. Nechť se ti daří! 🙂

    Já mám v poslední době náladu na knihy s podivnými hlavními postavami – nejprve psychicky narušený Erik ve Fantomovi opery, léty a činy nezdolný Dorian a zítra chci naklusat do knihkupectví pro Podivný případ dr. Jakylla a pana Hyda. 😀 Nicméně zrovna teď si dávám od klasiky pokoj v podobě novinky Síly a po ní… netuším, co budu číst. Možná sáhnu po Jakyllovi a Hydeavi, nebo Victoru Hugovi. x3

    To se mi líbí

  2. Na instagramu jsem ti hned hodila follow. 🙂

    Já se přiznám, ale v poslední době se nějak nedokážu dostat ke čtení. Většinu dne jsem ve škole, a když už dorazím, tak se učím nebo jdu ven se psem, jelikož ten podzim je opravdu krásný. Nedávno jsme tady sice měli vichřici, ale už je to zase lepší. Rozhodně chci, ale konečně dočíst ty dvě knížky, které mám rozečtené.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s